Bóle kręgosłupa, klatki piersiowej i nerek oraz kłucie serca przy skoliozie

Mam skoliozę i mam 13 lat , wzrost 172 waże 49 kg , ostatniej nocy bolał mnie kregłosup , nerki i , pod lewą piersią , i coś mnie kłuje w sercu , mam zimne stopy , pomocy . prosze o szybką odpowiedz
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie, Niestety na podstawie wymienionych objawów nie jesteśmy w stanie postawić pełnego rozpoznania. Konieczna jest wizyta u lekarza pediatry, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania i ewentualnym skierowaniu na badania dodatkowe będzie w stanie wskazać najbardziej prawdopodobną przyczynę dolegliwości. Pozdrawiam.