Bóle kręgosłupa w dolnym odcinku kręgosłupa a praca fizyczna

Mam 43 lata i całe życie pracuje ciężko fizycznie od 2 miesięcy mam problem z bólem kręgosłupa w dolnym odcinku kręgosłupa najgorzej jest jak na chwilę posiedzę i muszę wstać to mam problemy z wyprostowaniem się przez chwilę muszę się rozruszać i jest do wytrzymania , nie biorę żadnych przeciwbólowych .Nauczyłem się żyć z tym bólem ale wiem że coś z tym muszę zrobić.Przeszkadza mi to w pracy .Proszę o poradę do jakiego specjalisty muszę się udać lub jakie badanie mam zrobić, co mi może być?

Bóle kręgosłupa wymagają diagnostyki neurologicznej. Proszę się więc udać do specjalisty neurologa, który zapewne zleci Badanie rezonansu magnetycznego odcinka L-S