Bóle kręgu w odcinku piersiowym przy dotykaniu

Witam, boli mnie krąg w odcinku piersiowym przy dotykaniu, czasami w tamtych okolicach również przy ruchu. Przy schylaniu boli mnie trochę niżej od tego kręgu. Byłem u "chiropraktyka" (mieszkam w Anglii), trochę mną postrzelał i powiedział, że powinno przejść. Od lekarza GP dostałem Naproxen, który również nie pomógł. Czy to jest coś poważnego ? 2 miesiące temu robiłem całą morfologie, badanie moczu, USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej, EKG i echo serca. Wszystko było ok.

Witam. Kiedy trudno, przy pomocy tradycyjnych narzędzi , takich jak rtg,usg, ekg i inne, postawić diagnozę, to chodzi z pewnością o blokady energetyczne. Proponuję udać się do lekarza tradycyjnej medycyny chińskiej, który zdiagnozuje Pana stan innymi metodami. Zastosuje akupunkturę i zioła. Wydaje się bowiem, że przyczyna Pana dolegliwości nie leży w kręgosłupie. W Anglii jest bardzo wielu refleksoterapetów. Może Pan skorzystać też z tej metody, która traktuje człowieka holistycznie i działa długofalowo.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.