Bóle pleców w odcinku piersiowym o bóle w okolicy mostka

Co może być powodem bólu pleców w odcinku piersiowym oraz okolic mostka, jeśli wykluczono przez MR zmiany w kręgosłupie,prześwietlenie płuc wynik dobry, morfologia, CRP, amylaza, fosfataza, USG jamy brzusznej wszystko w porządku, badanie na borelioze ujemne, a plecy dalej bolą i już kilku ortopedów, neurologów i neurochirurg nie wiedzą od czego plecy nadal bolą. Nie mogę pracować, ani nawet dłużej siedzieć. Były już różne rehabilitacje, masaże, akupunktura, blokady i mnóstwo różnych leków i nic.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po przenalizowaniu wszytskich już wykonanych badan bedzie można określic odpowiednie dalsze postępwoanie. a kardiolog? też sie wypowiedział? jakieś choroby w dzieciństwie?