Co powoduje bóle pleców i klatki piersiowej?

Witam serdecznie! Mój problem dotycz kręgosłupa. Bardzo często bolą mnie plecy ból promieniuje aż do klatki piersiowej. Boli mnie wtedy kość mostkowa ale tylko wtedy gdy naprężę mięśnie pleców lub gdy chcę coś podnieść. Prześwietlenie kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego bez zmian patologicznych. Natomiast odcinek szyjny mam lekko uwypuklony. Zrobilam również ekg które jest w normie. Dodam że w pracy dużo dźwigam i jest to praca stresująca. Czy to jest wynikiem tego bólu? Dziekujęza odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli wykluczone są przyczyny organiczne to nalezy myśleć iż przyczyna może tkwić w problemach psychologicznych proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego