Bóle krzyża i pleców przy pracy fizycznej

Witam, mam 21lat, pracuje jako magazynier (praca fizyczna) od jakoś 2 miesięcy boli mnie krzyż bardziej po prawej stronie. Nie boli gdy stoję lub siedzę, boli gdy rano wstaje, wtedy czuje strzykanie w krzyżu. Boli również gdy się schylam.Ból nie jest mocny lecz dokuczliwy.Robiłem morfologie krwi wszystkie wyniki w normach. Byłem u internisty i powiedział że ból sam przejdzie. Brak słów. Bardzo proszę o odpowiedź, dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Należało by udać się na konsultację do lekarza ortopedy. Coraz młodszych ludzi dotyczy problem choroby zwyrodnieniowej więc mógłby być to jeden z powodów dolegliwości bólowych. Ostateczne rozpoznanie należy do ortopedy dlatego kosultacja ortopedyczna jest wskazana.

Pozdrawiam.