Bóle macicy i brązowe plamienie międzymiesiączkowe

Witam moje pytanie dotyczy chorób kobiecych,od jakiegoś czasu często mnie policji w dole brzucha czuje jakbym miała skurcze macicy jakie po porodzie są straszny ból czasami łagodniejszy i ból w krzyżu mi towarzyszy,pojawiły się bazowe uprawy bez zapachu między okresem 1,5roku temu byłam u ginekologa kontrolą po porodzie i było porządku wszystko,co to może oznaczać mam 39 lat urodziłam 3dzieci, córka 20lat,druga córka 12lat i syn 22 miesiące,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki. Może być to bowiem wynik mięśniaków, endometriozy, zaburzeń hormonalnych jak i wielu innych nieprawidłowości dróg rodnych. W celu ustalenia konkretnej przyczyny objawów proszę udać się do specjalisty ginekologa.