Bóle mięśni po każdej miesiączce

Witam chcialam zapytac o bole miesnia po kazdej miesiaczce dodam ze jestem po 3 cesarskich cieciach i mam takie krwawienia po miesiaczce ale to krew stara ciemna wiec wydaje mi sie ze macica sie oczyszcza

Witam! Opisane dolegliwości mogą wynikać z Pani równowagi hormonalnej lub wiązać się z takimi nieprawidłowościami w obrębie narządu rodnego jak np. endometrioza czy mięśniaki macicy. Myślę że w tej sytuacji warto wybrać się na rutynową wizytę do ginekologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie.