Rozregulowanie cyklu miesiączkowego u 34-latki

mam pytanie, miewam regularne miesiaczki, lecz ostatnio zaszly zmiany ktore mnie niepokoja, miesiaczkowalam 03.05, potem 28.05, i kolejna 08.06, co to oznacza, czy mam powody do niepokoju

Witam. Pojawienie się tego rodzaju krwawień może być wynikiem zaburzenia równowagi hormonalnej, stanów zapalnych dróg rodnych, mięśniaków macicy czy nadżerek szyjki macicy. Proszę zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.