Czym może być krwawienie w połowie cyklu?

Mam 29lat ostatnią miesiaczkę miałam 07.06.2018 a od wczoraj 24.06.2018 krwawie z dróg rodnych (miesiączka po raz drugi po 17 dniach od poprzedniej, nigdy w życiu takiego czegoś nie miałam?!) Byłam już u ginekologa nic nie stwierdził wszystko jest w normie, ciąży brak. Co to może być jest coś takiego jak krwawienie w połowie cyklu???

Lek. Wojciech Zygmunt

Krwawienia międzymiesiączkowe mogą być spowodowane wieloma zmianami w obrębie dróg rodnych. Może to być podkrwawiający polip szyjki macicy lub endometrium, podkrwawiająca torbiel lub mięśniak macicy czy endometrioza. Często zdarza się mechaniczne uszkodzenie. Wizyta u ginekologa powinna potwierdzić lub wykluczyć najczęstsze przyczyny. Pozdrawiam i życzę zdrowia.