Bóle mięśni a badania przeciwciał

W skrocie chodzi o bole miesni (konkretne), ktore trwaja prawie 3 miesiace. Wizyta u reumataloga. Badania na krew, wyszlo, ze mam yersinie w IGg 47, a norma 24 Lekarz powiedzial, ze organizm sam wyparl chorobe tworzac przeciwciała. Powiedzial, ze nie ma sensu brac lekow na yersinie i przepisal mi kolejne leki na stawy. Lekarz powiedzial, ze bole powinny minac po skonczeniu tabletek. Tabletki sie skonczyly, a bole sa nadal, prosze o pomoc.

Witam. Proszę udać się na wizytę kontrolną do reumatologa który zmodyfikuje dotychczasowe leczenie.