Obeconość Helicobacter Pylori a odpowiednie leczenie

Wykryto u mnie Helikobakterie, dostalam Amoksycyline, Klarytromycyne i Omeprazol, tydzien po skonczeniu lekow nadal fatalnie sie czuje, co druga noc mam bole w srodkowej czesci plecow, wszystko unosi mi sie do gory i co kilka minut wyplywaja ze mnie potoki sliny, trzyma mnie to po 6-8 godzin, strasznie mnie to wyciencza.Lekarz powiedzial, ze mam brac Omeprazol przez miesiac i ze nie da mi innych lekow, ze moge tak miec jeszcze,ale jak dlugo? Tego nie da sie wytrzymac, mimo diety wciaz to samo.

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z lekarzem i poprosić o zmiane terapii, ponieważ wydaje się Pani nie tolerować obecnej.