Kuracja Helicobacter Pylori

Witam, niestety nabawilam sie Helicobacter Pylori, dostalam Amoxycyline 500mg 2x2, Clarithromycyne 2x1 i Omeprazol 2x1. Czy po tygodniowej kuracji jest szansa na wyleczenie? Lekarz powiedzial, ze po skonczeniu antyb przez kolejne 30 dni mam brac Omeprazol. Kiedy powinnam wykonac ponowne badanie, po skonczeniu antyb czy po skonczeniu calego leczenia Omeprazolem? Zle znosze te antyb i po 4 dniach nie widze poprawy co mnie przeraza. Strasznie sie mecze, nocami mam wrecz slinotok i ciagle skurcze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Być może konieczne będzie modyfikacja dotychczasowego leczenia.