Bóle mięśni i stawów po stosowaniu leków stosowanych po zawale serca

Witam. Proszę o poradę. Jestem po zawale 14 miesięcy.12 miesięcy brałem leki: polpril 2,5 areplex 75 i polokard 75. Teraz biorę polpril i polokaed. Od czasu stosowania w/w leków jest pieczenie i bóle miesni i stawów.Czy są inne leki które nie posiadaja takich ubocznych objawów. Pozdrawiam i czekam na informacje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyjmowane leki mogą powodować tego typu działania niepożądane. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji leczenia.