Bóle stawów i mięśni oraz wybroczyny krwawe na śluzówce żołądka a stan po zawale

Bogdan.Od pięciu lat leczony jestem po zawale atorvoxem (20mg1x1 2,5 roku,po operacji OBCAB LIMA-LAD od 12 2012 roku leczony jestem atorisem 40 mg 1x1. Aktyalnie bolą mnie mięśnie,stawy,plecu,chodzę od 2012 rou z cięgłym bólem stawu prawego kolana a od lutego 2014 stawy kolanowe obu nóg sprawiją mi ból, mam także inne niepokojące objawy jak zaburzenia jeltowe,oddychania a od czerwca 2014 po gastroskopii okazało si,że mam krwawe wybroczyny śluzówki żołądka i zmiany polekowe proszę o poradę.

Atoris jak i inne statyny daą czasami bóle mięśniowe - to dość częste działanie niepożądane tej grupy leków. Dalsze podstępowanie ustali Pana kardiolog, proszę się do niego zgłosić.