Bóle mięśni i stawów po zmianie trybu życia i odżywiania

Witam , ostatnio z dnia na dzień rzuciłem palenie oraz picie kawy , zaczołęm się zdrowo odzywiac , uprawiać sport , przyjmować zioła oczyszczające generalnie z jednej strony czuje się dobrze ale z drugiej mam silne bóle miesni i stawów , zaczynajace sie od pachwin w dól.

Michał Springer

Witam, bóle mięśni i stawów kończyn dolnych mogą być spowodowane nadmiernym ich obciążaniem (zwłaszcza jeżeli wcześniej brakowało aktywności fizycznej). Proponuję zasięgnąć rady lekarza i dietetyka, którzy pomogą ewentualnie zmodyfikować nowy tryb życia (nie wiem jakie preparaty Pan przyjmuje, ale nie wszystkie dostępne "zioła oczyszczające" są zdrowe i mogą powodować skutki uboczne). Również nowe nawyki żywieniowe powinny być adekwatne do większej aktywności fizycznej. Pozdrawiam