Bóle mięśni w nogach i rękach

Witam od jakiegos roku czasu strasznie mnie bola nogi miesnie w nogach i w rekach dloniach nawet jest bol przy myciu zebow w rece jak i przy kapieli i tak jakby sztywnosc w nodze jakby skurcze w lydkach i udach. prosze o pomoc co to moze byc za objaw

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana objawy mogą sugerować występowanie choroby mięśni. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie jest możliwe postawienie diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.