Przemieszczający się ból w rękach i nogach

Witam, od 3 miesięcy mam problem z przemieszczajacym się bolem w rekach I nogach, jest to klucie, czesto w palcach I dloniach. Od dwóch dni boli mnie prawa część pleców az do ramienia oraz nasilony bol prawej ręki. Jestem umowiona na badanie krwi w przyszłym tygodniu, do tego czasu chyba zwariuje, nie mogę oderwać głowy od poduszki....

Witam,
opisywane dolegliwości mogą pochodzić od kręgosłupa i z ucisku korzeni nerwowych, mogą tez być pochodzenia neuropatycznego.
Wskazane byłoby wykonanie RTG kręgosłupa, włączenie suplementacji magnezu oraz witamin z gr. B i dalsza obserwacja dolegliwości,

Witam,

Powinna udać się Pani na początku do neurologa. Wspomagająco może Pani zażywać witaminę B comp. i przeciwbólowo jakiś lek z grupy nlpz, np. Ibuprofen. Ale jeśli dolegliwości mają charakter nasilający się, to proszę nie czekać tylko wcześniej skierować się do szpitala. A czy przypadkiem nie ugryzł Pani kiedyś kleszcz? Jeśli tak, to proszę wspomnieć o tym lekarzowi.

Pozdrawiam serdecznie.
Dr n. med. Marek Derkacz