Parestezje w nogach, rękach i kłucie w okolicach stawów

Witam od ok 5 Msc mam dziwne parestazje w nogach oraz rekach. Mam bole klujace w okolicach stawow ,dziwne klucie w mięśniach rownież drgania miesni, bole w nadgarstkach czasami mam wrazenie jakby bolały mnie żyły;) mam skoki temperatury raz normalna temp 36,6 raz 37 stan podgoraczkowy. Zaczęło sie od boli w klatce piersiowej. Robiłam mnóstwo badań krew, mocz, prześwietlenie kregoslupa wszystkie badania ok jedynie wyszła mi skolioza w prześwietleniu. Byłam u mnóstwa lekarzy i każdy rozkłada ręce

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć neurologicznej przyczyny nieprawidłowości. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.