Bóle mostka i okolic jako objaw głodu

Witam, mam nietypowy problem. Od ok.tygodnia bardzo boli mnie mostek a raczej pod mostkiem ten dołeczek. Ból jest ogromny, jednak kiedy coś zjem jest o wiele lepiej, czuje sie dobrze. Dziwny objaw głodu w takim razie czy to coś innego? Proszę o pomoc gdyż ten ból czasami jest nie do wytrzymania

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to objawy choroby wrzodowej. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jest to tylko przypuszczenie aby cos więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie.