Nudności podczas odczuwania głodu

Dzień dobry, wizytę u gastrologa mam dopiero we wrześniu, ale nurtuje mnie jedna kwestia. Kiedyś miałam zdiagnozowane za dużo kwasu solnego w żołądku, teraz nie biore już leków. Od kilku miesięcy jednak coś się w moim życiu zmieniło - gdy jestem głodna, odczuwam głód, niemiłosiernie mnie mdli, chce mi się wymiotować, jest to okropne. Boję się już tego uczucia głodu, szczególnie rano, jest to straszne... Co to może oznaczać? (związane z kwasem?)

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą wskazywać na chorobę wrzodową żołądka. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.