Choroba wrzodowa żołądka a gorączka

Witam. Mam chorobę wrzodową żołądka. Przyjmowałam leki zobojętniające kwas żołądkowy, trzymałam się diety. Zimą tego roku zaczęłam dostawać losowo gorączki. Zdarzały mi się krwotoki z nosa, problemy ze stawami. Wykryto w moim moczu obecność krwi i białka. Wtedy zaczęły się ataki okropnych bóli brzucha, trwających parę godzin. Towarzyszyły temu wymioty, biegunka, dreszcze, stan podgorączkowy, omdlenia. Teraz leki mi nie pomagają i mam powiększony migdał. Czy to powód do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.