Zwężenie odźwiernika, choroba wrzodowa żołądka, nadżerkowe zapalenie przełyku

Renta czy wniosek rehabilitacyjny 12 lutego trafiłam do szpitala, ponieważ zdrętwiały mięśnie i miałam wykręcone wszystkie ręce razem z nogami. Wypłukałam elektrolity przez wymioty, które zaczęły się w drugiej połowie grudnia. Zdiagnozowano u mnie: zwężenie odźwiernika, chorobę wrzodową żołądka, nadżerkowe zapalenie przełyku, niedokrwistość wtórną, ostrą przednerkową niewydolność nerek i dyselektrolimię. Otrzymałam regularne nawodnienie w postaci kroplówek. Wyleczyłam owrzodzenie zdiagnozowane b

Niestety pytanie nie zostało ujęte, a opis Pani przypadku jest niepełny. Proszę o konkretne, pełne informacje ze sformułowaniem pytania.