Bóle nóg i niskie ciśnienie krwi

Dzień dobry chciałabym prosić o poradę lekarską. Od bardzo długiego czasu podczas miesiączkowania i po spożyciu chociażby piwa miewam bardzo uciążliwe bóle nóg od kolana w dół. Mam uczucie ciężkości i słabego krążenia w tych okolicach. Dodatkowo mam bardzo niskie ciśnienie , chodź nie wiem czy to akurat ma coś wspólnego z moim schorzeniem. Chciałabym zapytać gdzie powinnam się udać i jakie badania wykonać żeby zniwelować tą dolegliwość ?

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam