Bóle nóg u 21-letniego mężczyzny

Czym mogą być spowodowane bóle nóg (głównie w okolicach ud i stóp) i jakie badania można wykonać by znaleźć przyczynę bólu?? Nie miałem żadnego urazu, dlatego dziwne skąd wzięły się te bóle. Największy ból odczuwam rano po obudzeniu się. Jest to uciążliwe, powoduje duży dyskomfort i uczucie zmęczenia nóg... Te bóle mam już od kilku miesięcy. Co to może być? Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn możę być wiele. Najbardziej prawdopodobna to neurologiczna dlatego w pierwszej kolejności sugeruję kontakt z neurologiem.