Bóle oka a stosowanie kropli

Od sierpnia bola mnie oczy najpierw bolało prawe pózniej lewe po zastosowaniu kropli ból zaczoł mijac a pózniej wrócil obecnie raz boli lewe jak przestanie bolec to boli prawe czasami żadne mimo stosowani roznych kropli ból zawsze w ktoryms oku jest okulstka wspominała o wizycie u neurologa ale niewiem co mam badac prosze powiedziec do okulistki z kliniki w katowicach leczącej mnie cięzko się dostac wykryto astygmatyzm ale okulary nie pomagaja

Witam. Zaburzenia widzenia bardzo często towarzyszą różnym schorzeniom neurologicznym. Dzieje się tak dlatego iż drogi wzrokowe przebiegają w obrębie układu nerwowego. Zgodzie z zaleceniami okulisty sugeruję wizytę u neurologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne.