Bóle piersi i plamienia a odchudzanie

Jakiś czas temu przytyłam 20kg. Pojawiły się problemy z bólem piersi (uważałam, że to wina złego stanika). Zaczęłam się odchudzać, bóle przeszły. Schudłam 9kg. Bóle pojawiały się podczas okresu i w czasie owulacji (podczas wysiłku też plamienia). Używałam dezodorantu z aluminium. Zaczął pojawiać się ból pod pachą (takie jakby kłucia), promieniował do piersi i powodował mrowienie prawej ręki. Problem dotyczy tylko prawej piersi i prawej ręki i nogi. Czy jak schudnę wszystko ustąpi?

Proponuje konsultacje dietetyczna z mgr Klaudia Brzywcy w centrum medycznym św Łukasza. Ona zajmuje się też dieta w problemach hormonalnych.