Bóle piersi pod koniec miesiączki

Witam. 5 dni temu dostała miesiączkę, dzień przed zaczęły boleć mnie piersi, później ból ustał, a dziś gdy miesiączka sie mi kończy znów odczuwam ich pobolewanie. Dodam, że miesiączka spóźniła mi się 4 dni. Tego samego dnia zrobiłam test ciążowy, którego wynik był negatywny, a po południu ją odstałam, choć od ostatniego okresu z nikim nie współżyłam, a tamten okres miałam regularny. Dwa tygodnie temu byłam też u ginekologa i jego zdaniem wszystko było ok. Czy ból pod koniec okresu jest normalny?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy były badane piersi? Proponuje ponownie udac sie do lekarza ginekologa lub poradni chorób piersi