Co może oznaczać obecność guza w piersi?

Witam, w prawej piersi czuje guza kształt gruszki. Pierś jest obolala czasem opuchnieta. Okres miałam 2tyg.temu i znów się pojawił. Pierś jest większa od lewej, czasami mam ból pod pachą i ból piersi oraz Szczypanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę końiecznie udac sie do lekarza ginekologa lub do lekarza poradni chorób piersi.