Plamienia i tkliwość piersi po zastrzyku Depo Provera

Witam w styczniu przyjęłam ostatni zaszczyk depo provena i ostatnie kilka tygodni zanosi sie u mnie na okres pierwszy po zaszczykach tzn boli mnie brzuch na okres chwilami piersi sa tkliwe oraz mam drobne krwawe plemienia ale niepokoi mnie fakt ze boli mnie lewa pierś od 3-4 tygodni która jest większa o rozmiar od prawej tak mi zostało po dorastaniu. Jest to bol kłujący występuje w rożnych miejscach piersi pod pacha oraz pod piersią w żebrach i pod ręka w żebrach! nie wyczułam guzków

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa