Bóle pleców, brak apetytu i zielonkawy mocz

Witam. Od paru tygodni czuje sie sie i wlasciwie z dnia na dzien coraz gorzej. Bola mnie plecy,lub nerki z tylu...(ja podejrzewam ze to sa nerki,bo potrafie odroznic bol nerek od kregoslupa)Nie mam apetytu,odbija mi sie. Mam pieczenie ale przy oddawaniu moczu jest ok i mam wrazenie ze czasami pojawia sie stan podgoraczkowy.Zdazyl tez mi sie raz zielonkawy mocz. Robilam badanie moczu,posiew a takze krew i wyniki sa idealne. CZy to moga byc nerki jak wyniki mam dobre???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie dróg moczowych czy układu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza celem diagnostyki.