Bóle pleców i ucisk przy kaszlu po upadku ze schodów
Astma czy uraz. Tydzień w sob temu spadłam ze schodów na tył pleców bolały mnie przy kaszleniu czułam ucisk . Miałąm kaszel i swisty i trudnosci w odychaniu myslałąm ,ze to alergia. We wtorek w nocy jechałam na pogotowie dostałam dwa zastrzyki dożylny i domięśniowy. Lekarz z pogot kazał iść mi na wiztytę do rodzinnego rodzinny przepisałmi antybiotyk taromentin i 2 leki wziewne i stwierdził ,zę to może być astma dałskier na rtg . Biorę już leki od 5 dni brak poprawy duszność i ból pleców

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Aby rozpoznać astmę konieczna jest spirometria. Bez zbadania nie jestem w stanie rozstrzygnąć co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.