Bóle po lewej stronie brzucha i wzdęcia

Witam... od paru tygodni czułam silny ból po lewej stronie brzucha i niesamowite wzdecie,wczoraj zaczoł mnie bolec dolny odcinek kregosłupa, a dzis doszło straszne uczcie goraca,pieczenia w pachwinach.juz nie mam sił.wizyta u lekarza w pn.i nie wiem czy sie nie udac na ostry dyzur?czego to moga byc objawy?Prosze o odpowiedz Pozdrawiam,Magda

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niespecyficzne i nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak krótkiego opisu postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. W tym celu powinna Pani udać się do lekarza, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.