Bóle po lewej stronie w okolicach nerek i jelit

mam bóle po lewej str w okol nerek jelit powodując bóle całego brzucha podbrzusza jelit i nerek wykonałem wszystkie potrzebne badania lecz lekarz nie widząc zmian w wyk bad nie potrafi wyd opini od czego wys opisane bóle czy w takich okol mam wykonać badanie całego organizmu izotopem który wykluczy ewent zmiany nowotworowe które powodują tak silne bóle w różnej części ciała nie dając innych zmian jak tylko bólowe trudne do określenia i zdiagnozowania jeśli lek nie jest w stanie wydać opini lek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzował Pan jakie konkretnie badania miał Pan wykonane, co właściwie uniemożliwia polecenie czegokolwiek. Jeśli jednak lekarz prowadzący nie jest w stanie wskazać przyczyny, przed wykonaniem scyntygrafii sugeruję konsultację z innym lekarzem - najlepiej internistą.