Bóle w okolicy nerek i brzucha

Mój mąż od 3 miesięcy ma bóle w okolicy nerek, brzucha-najpierw była to kolka nerkowa, (taka była diagnoza-jeden lekarz widział kamień,inny nie)teraz od ok1,5mca bardzo boli go brzuch (obecnie podobno to zapalenie jelit) USG wyszło bez większych zmian,na kolonoskopie i gastroskopię jesteśmy umówieni.CO NAPRAWDĘ MU JEST? proszę może ktoś coś podpowie? DZIĘKUJE

W przypadku kamicy nerkowej bywa, że kamienia nie widać w usg. W wątpliwych sytuacjach należy skonsultować się z urologiem, który zadecyduje, czy jest potrzebna urografia.
Rozpoznanie można postawić po wykonaniu wszystkich badań.