Bóle po operacji przepukliny dysku i wstawieniu implantu

Witam. Jestem 3 dni po operacji przepukliny dysku, usunięto mi dysk i wstawiono implant międzywyrostkowy bacjac. Pierwszy dzień masakra... cegła w plecach i tylko delikatne ruchy ciała związane ze zmianą pozycji.. Drugi dzień lepiej, dzisiaj wstałem na nogi. ból na leżąco ustępuje ale czuję jakbym miał w kręgosłupie sztywny kij wsadzony, który nie pozwala się ani na troszkę ugiąć. Bardzo dziwnie się z tym chodzi. sztywno i uczucie tej cegły. Czy takie dolegliwości po operacji to norma?

Nie pisze Pan na jakim poziomie kregosłupa była operacja , generalnie 3 dni po operacji dolegliwości bólowe moga byc b.nasilone i uciążliwe , jesli nie będą zmniejszać się w ciągu kilku nastepnych dni - prosze skonsultować się z lekarzem wykonujacym operację , zż