Bóle po prawej stronie boku pod żebrami w 14. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 14 tyg ciazy , wcześniej rok miałam przewlekłe zapalenie pęcherza. Pojawiały sie tez bóle nerek . Byłam 2 razy w szpitalu i miałam zabieg cystoskkopii które nie wykazało niczego w pecherzu. Nerki były zdrowe. Ostatnio mam bóle po prawej stronie boku pod żebrami , jest on jak wypije za malo płynow.Czasami bez powodu w ciagu dnia. Trwa około godz. Ból jest podobny do bólu nerek .Mocz mam czysty.CZy to moga byc nerki ? To moze byc niebezpieczne dla dziecka? . Lekarza mam za 3 tyg

Lek. Marta Gryszkiewicz

To może być problem związany z wątrobą. Sugeruję niezwłocznie zgłosić się do lekarza POZ lub do ginekologa i wykonać badanie poziomu prób wątrobowych.