Bóle po prawej stronie brzucha w 29. tygodniu ciąży

Pojechalam do szpitala z ogromnym bólem prawej strony brzucha. Miedzy biodrem a żebrami. Jestem w 29 tyg ciazy i lekarze wciaz robili mi usg brzucha. Mialam duzo bakteri w moczu i białka wiec po kilku dniach i konsultacji urologicznej lekarz stwierdzil ze moze to byc zapalenie nerki. Puzniej wystapily tez goraczki po ponad 39 Dostalam antybiotyk przeciwzapalny i leki i wszystko ustąpiło. Jednak minął tydzien od wypisu a mnie co jakis czas tam boli. Czy moze to byc wyrostek ?

Wątpię. Skoro było rozpoznane zapalenie nerki, a dolegliwości pojawiają się to mimo przebytego leczenia wskazane byłoby kontrolne badanie moczu po leczeniu. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem prowadzącym. Po badaniu bezpośrednim zaleci odpowiedni dalszy sposób postępowania.