Bóle po założeniu tlenku na zębie

mam pytanie do stomatologa. miał rok temu założony tlenek i pod nim waty troche na której pani polała wody utlenianie. jest to zab 6 na górze prawej,ile z tym można chodzić bo już rok z tym chodzę i boję się iść do dentysty.boli mnie jak dotykam językiem lub palcem.jakoś słabo mi się robi wtedy jakbym miała zemdlec czasem tak czuję, a nawet 2 znieczulenia nie działają na mnie z lignoka iny. mam często skoki ciśnienia i arytmetyczny i nie wiem jakie znieczulenie mogę brać.

Witam, Pani problem powinien być rozwiązany w gabinecie. Już dawno Powinna Pani się zgłosić w celu dokończenia rozpoczętego leczenia. Przez internet niestety nie ma możliwości Pani pomóc. Pozdrawiam

Koniecznie musi się Pani udać do gabinetu - jak najszybciej! Przed rozpoczęciem zabiegu proszę powiedzieć lekarzowi o chorobach ogólnych, przyjmowanych lekach i alergiach - wtedy lekarz wybierze odpowiednie dla Pani znieczulenie.

Lek. dent. Barbara Ĺťebrowska

proszę zgłosić się do lekarza który leczy zęba - trzeba poinformować go o schorzeniach ogólnych - na tej podstawie zastosuje bezpieczne znieczulenie
po tak długim czasie i przy opisanych dolegliwościach może się okazać że bez leczenia kanałowego się nie obędzie
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk