Bóle pod prawą pachą u 19-latki

Witam z tej strony Marta mam 19 lat od paru dni mam bóle pod prawą pachą nie mogę jej wysoko unosić przy dotknięciu pachy jest ból i mam problemy ze spaniem przez to. Nie jestem ubezpieczona i nie mogę iść do lekarza czy możecie mi coś poradzić ? z góry dziękuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani,konieczna jest diagnostyka przez lekarza, który Panią bada i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.