Powiększone węzły chłonne pod pachami u 19-latki

Witam. Mam 19 lat, w listopadzie byłam na wizycie u ginekologa, który stwierdził poprawną budowę piersi oraz żadnych niepokojących zmian. Na poczatku marca miałam USG piersi, które nie stwierdziło nic niepokojącego (zmian ogniskowych obustronnie nie stwierdza się, piersi gruczołowe). Jednak co jakiś czas odczuwam dyskomfort węzłów chłonnych pod pachami. Czy to może być choroba urojona? Jeśli nie, do jakiego lekarza powinnam iść z tymi węzłami chłonnymi? Zdenerwowana.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.