Bóle pod żebrami, drętwienie szczęki a konieczna diagnostyka
łapią mnie czasem takie bóle tempe. bóle w prawym boku pod żebrem prominiujace az pod pachę, czasem też czuje ze az szczeka mi drętwieje, lekarz robił 2 razy usg i nic nie znalazł, co mam robic dalej, do kogo sie zgłosic ? jakie badania robic, mam 45lat, mężczyzna

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty gastrologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.