Bóle podbrzusza i rozdrażnienie a szanse na ciążę

Witam. Ostatni okres miałam 11 sierpnia. 9 wrzesnia miałam dostać kolejny, lecz tak sie nie stało. Boli mnie podbrzsze, jestem rozdrażniona, ból piersi ( wg lekarza typowe dla wczesnej ciazy) Do tej pory zrobilam 4 testy - pozytywne, drugie kreski bledsze ale widac je gołym okiem. Byłam u ginekologa na usg nic nie widać twierdzi ze to wczesna ciaza, wizyta za 2 tyg. Beta 15.09 wyszła 169. Czy to na 100% ciąża? Dlaczego na usg nic nie było widać? Bardzo się stresuje. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa lecz przed proponuje powtorzyc badanie beta hcg - wzrost bedzie okrerslac prawidłowość ciąży