Bóle podbrzusza jako objaw ciąży

Witam chciałam zapytać.. Miesiączkę ostatnią miałam 4.12.2014 kolejną powinnam mieć 1.1.2015 a 25.12.2014 zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny robilam go rano na czczo . nastepny robilam tego samego dnia wieczorem wyszedł pozytywny 26.12.2014 także powtórzyłam test rano na czczo wyszedł pozytywny . naczytałam się na internecie że powinno się test zrobic dopiero po terminie miesiączki ( ktorej nie ma) i tu moje pytanie czy mogę być w ciąży dodam ze pobolewa mnie podbrzusze

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli test wyszedł dodatni i to do tego 3 krotnie to prawdopodobnie jest Pani w ciąży. Zalecam udanie sie do lekarza ginekologa celem kontroli. Pozdrawiam