Bóle przy rotacji prawego nadgarstka

Ćwiczyłem biceps i triceps na siłowni. Kolejnego dnia obudziłem się z bólem i strzelaniem, przy rotacji prawego nadgarstka(przy zaciśniętej pięści głośno) od strony łokciowej(mały palec okolice wystającej kości). Żadnych widocznych objawów jak opuchlizna czy krwiak nie było.Ból występował przy podnoszeniu czegoś podchwytem, w siłowaniu się na rękę, czy podcieraniu tyłka. Minął miesiąc Bólu już nie ma ale nadal strzela. Kiedy przedramię jest napompowane po zwisie na drążku parę minut nie strzela.

Aleksander Ropielewski

Konieczne przeprowadzenie badania ortopedycznego i ewentualne wykonanie badania USG pod kątem konfliktu barkowego lub uszkodzenia ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego.