Bóle ręki od barku do dłoni

Witam, moj problem polega na tym, że od kilku dni mam bole calej reki od barku do dołni, 3 dni temu zauważylam puchnięcie dłoni, lekarz skierował mnie na rtg dłoni, ktore wykazalo prawidlowe struktury kostne, morfologie krwi tez zlecil, ale mialam te badania robione dwa tygodnie temu i jedynie mialam powiekszona liczbe czerwonych krwinek. Bol wczoraj przeniosl sie tez na cala noge i stope, mam lekko opuchniety duzy palec stopy. Bola mnie jakby miesnie/kosci łydki.. co robic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest dalsza diagnostyka, proszę skonsultować się z reumatologiem, który po osobistym badaniu zleci dalszą diagnostykę.