Bóle szyi z lewej strony, bóle barku i biodra

Mam 23 lata, od jakiegoś czasu mam bóle szyi z lewej strony, calej reki od barku do dloni, bol biodra od zewnetrznej storny, bol calej nogi... tak jakby bóle mięsni/kośći..badania krwi w porzadku, crp ok, rtg - skrzywienie ledzwiowo piersiowe, czynnik reumatoidalny ujemny. ból nie nasila sie przy konkretnych czynnosciach, jest stały, ale słabszy i mocniejszy. nie pozwala na normalne zycie. co robic? czekam na badanie ENG, lecz prawej reki bo poprzednio te dolegliwosci dotyczyly prawej strony..

Jeżeli zostaną wykluczone inne choroby ( z kręgu reumatologicznego, autoimmunologicznego, neurologicznego, zapalne typu borelioza itd ) proszę wziąć pod uwagę fibromialgię.