Nieustające bóle barku i całej dłoni

Witam.od okolo m-ca mam problem z bolem barku lewego i calej dloni.bol bez przerwy.Dwa wskazujace palce od dloni ucucie jak po oparzeniu.Mrowienie w calym ramieniu.Tabletki przeciwbolowe nie pomagaja.bylem u lekarza .zastrzyki punktowe w plecy i nic.potem diagnoza od neurologa i badanie pod pradem i nic .chirurg tez nie wiedzial co robic,jedynie otrzymalem potezny bolesny zastrzyk w bark i troche lepiej ale nie ustepuje bol.tabletki przeciwbolowe kazdego dnia raz dzienne toARCOXIA 90mg.Jak dlugo

Nie podaje Pan przyczyny dolegliwości.
Rozpoznanie stawia się na podstawie znajomości objawów, badania pacjenta i wyników badań. Na tej podstawie można też myśleć o rokowaniu.