Bóle ręki po pogryzieniu przez kota a ciąża

Jestem w ciąży i pogryzł mnie nie szczepiony kot. Było to miesiąc temu. W międzyczasie brałam antybiotyki i miałam przez tydzień rękę w szynie. Po pogryzieniu w parę dni rana tak ropiała że trzeba było założyć sączek. Ręka poszła do szyny bo potwornie napuchła. Wciąż jest napuchnięta ale już ruszam palcami, ale pojawiła mi się czerwona wysypka wokół rany idąca wzdłuż ręki ( już prawie do łokcia). Co to jest i czemu cały czas ta ręka tak okropnie boli ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego dotychczasowe leczenie.