Bóle ręki, sztywność karku a wyrównanie lordozy szyjnej

Mam 39 lat i od dawna problemy z kręgosłupem szyjnym, (ból prawej ręki, sztywnosc karku). Zdjęcie kręgosłupa szyjnego wykazało: wyrównanie lordozy szyjnej, zwężenie przestrzeni m-kręgowej C6-C7, drobne wostrzenia krawędzi trzonow. Czy to poważne zmiany?

Zmiany poważne nie są ale nie ich wielkość decyduje o objawach. Należy zbadać, rozważyć wykonanie TK lub MR . Potem ponownie. Czasem wystarczy odbudowanie właściwej postawy ciała.